.

.

Опстанок Ајкула Во Облик На Нерѓосувачки Челик Копче Синџир Качување Carabiner Кука Опрема Мулти Алатка Тока Шише Настроената Хексагонални Клуч

Опстанок Ајкула Во Облик На Нерѓосувачки Челик Копче Синџир Качување Carabiner Кука Опрема Мулти Алатка Тока Шише Настроената

DEN 168.00
DEN 186.72
-10 %
Количина на стоки


Опстанок Ајкула Во Облик На Нерѓосувачки Челик Копче Синџир Качување Carabiner Кука Опрема Мулти Алатка Тока Шише Настроената Хексагонални Клуч
Опис На Производот :
Материјал : 420 челик
Боја : црна и сребрена
Должина : околу 75 MM / 2.95 во
Максимална ширина : за 25 MM / 0.98 во
Материјал дебелина : околу 5 MM / 0.20 во
Хексагонални клуч големина : за 7 MM / 0.28 во
Максимално оптоварување : за 25 KG
Карактеристики :
Тоа е лесен и пренослив со повеќе функции.
Пакување Листа :
1 * Мултифункционален Тока
Слика Шоу

Бренд Име:
YYEDC
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Точка име :
Мултифункционален Тока
Тип:
Виси тока
Материјал :
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Отворено Тока
Функција 1:
Лесен
Карактеристика 2:
Кампување На Риболов, Пешачењето Патуваат Тока
Дизајн:
Ајкула форма
R

Тие исто така купуваат со овој производ