.

.

2017 Најновите Грб Панталона Дизајни Зелени Мажите Одговараат на Тенок Одговара Слаби 3 Парчиња Tuxedo свадба Младоженецот mens одговара Terno пушењето Masculino

2017 Најновите Грб Панталона Дизајни Зелени Мажите Одговараат на Тенок Одговара Слаби 3 Парчиња Tuxedo свадба Младоженецот mens

DEN 3969.12
Количина на стоки

или ни обезбеди референтна боја слика. Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Ви благодариме! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!!
. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 3) ве Молиме да не't двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. 4), Нашата работа е да се направи вашето купување се грижете се-слободен искуство. Наддавање е за еден фустан само.
Добредојдовте На Нашата Продавница
Само направи најмногу професионален производ за вас
Можете да изберете боја на фустан од нашите боја табела. Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле. во оригиналната слика. Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Совршен-фитинг одговараат започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка костим од нас, ние силно ги охрабри наоѓање на професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена. 1) Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. 3) да Реагира секој проблем што сте се сретнале во кратко време ПОБРЗО и да направи се што е во дофат да ги реши ,да се потрудиме да ги споделите со секој клиент бидат задоволни со нашите предмети и услуги.
Стандардната големина врз основа на нашата големина на табелата, ако сакате да направите сопствени направени услуга,подолу е само водич. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. 4) Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Акрилик,Lycra,Полиестер,Најлон,Памук,Волна
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
MinanSer
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Формално
Број На Модел На:
мажите одговара
terno masculino:
мажите одговара
одговараат на мажите:
Одговараат на
Terno:
костимот homme
адвокатско одговара:
ternos masculino
Одговара:
јакни мажи
tuxedo:
одговара на мажите 2017
terno тенок одговара:
Пушењето Masculino
свадба костуми за мажи:
Копчиња
terno noivo:
младоженецот одговараат на
мажите tuxedo 2017:
адвокатско одговара
R

Тие исто така купуваат со овој производ