.

.

AC Компресор За Jaguar X-Type 2.5 3.0 L L V6 ГАС Автомобил Климатизација Компресор Со Спојки 78586 1521157 C2S034397 638739

AC Компресор За Jaguar X-Type 2.5 3.0 L L V6 ГАС Автомобил Климатизација Компресор Со Спојки 78586 1521157 C2S034397 638739

DEN 7258.00
DEN 8064.00
-10 %
Количина на стоки


AC Компресор За Jaguar X-Type 2.5 3.0 L L V6 ГАС Автомобил Климатизација Компресор Со Спојки 78586 1521157 C2 S034397 638739
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТ :
I. G.
КОМПРЕСОР ТИП :
АВТО AC КОМПРЕСОР
МАКАРА ДИЈАМЕТАР :
ММ
ГОДИНА :
2002-2007
REFREGERANT :
R134 A
VOLT :
12 V
ДЕЛ NO. :
78586,1521157,C2 S034397, 010309, 638739
КО 102541 AC
ПРИМЕНА :
ЗА АВТОМОБИЛ JAGUAR X-TYPE 2.5 3.0 V6 ГАС AC КОМПРЕСОР
ЗА АВТОМОБИЛ TOYOTA HILUX VIGO AC КОМПРЕСОР
И за други автомобили за други години
(ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања)
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
А : 1.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)
27630-30z69

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Материјал Тип:
Железо
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Тежина:
8kg
Специјални Функции:
A/C ЗА АВТОМОБИЛ
Име На Модел:
I. G.
Објектот Висина:
26inch
Година:
2002-2007
Компресор Тип:
авто ac компресор
Ладилни:
R134a
Жлебови:
6PK
Примена:
За Jaguar X-Type 2.5 3.0 L L V6 ГАС
Состојба:
ВИСОК КВАЛИТЕТ И ДОБРА
Дел Бр.:
78586,1521157,C2S034397, 010309, 638739
Пакет:
Тешко Хартија кутија, 1set/кутија;4 кутии/картон
испорака:
брза испорака
Дијаметар:
MM
Година:
2002-2007
R

Тие исто така купуваат со овој производ