.

.

Силикони за Издувни гасови Продолжување Цевка За РК модел 1:10 Нитро Автомобили

Силикони за Издувни гасови Продолжување Цевка За РК модел 1:10 Нитро Автомобили

DEN 234.00
DEN 384.00
-39 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
Издувните Tuned Цевка Заеднички Цевки (Силиконски) Продолжување За РК 1/10 Нитро Автомобили 3 PCS
Материјал : силикон
Количина : 3 PCS
Внатре дијаметар : 8mm

Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Гума
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ