.

.

Казна од Три бои Природен Камен Нараквици Круг Монистра Рака Ткаат Сонцето Цвет Хривнија Еден круг Накит Додатоци

Казна од Три бои Природен Камен Нараквици Круг Монистра Рака Ткаат Сонцето Цвет Хривнија Еден круг Накит Додатоци

DEN 857.00
DEN 901.92
-5 %
Количина на стоки

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Име на Производ : Три бои Круг жад камен монистра w eave Хривнија Сонцето цвет големина : за 30мм; *****Реална Слика*****

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZYK-003
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JoursNeige
Метали Тип:
Никој
Функција:
Никој
Жените Хривнија:
врвка за околу нараквици
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
ткаат Нараквици:
жад камен
сончогледово хривнија:
Три бои круг монистра
R

Тие исто така купуваат со овој производ