.

.

Dimmable КОЧАН GU10 Lampada LED Светилка 220V 6w 9w 12w Bombillas LED светлото на рефлекторите Lamparas led Светилки Светлина За Дома Декор Осветлување

Dimmable КОЧАН GU10 Lampada LED Светилка 220V 6w 9w 12w Bombillas LED светлото на рефлекторите Lamparas led Светилки Светлина

DEN 91.00
DEN 151.20
-40 %
Количина на стоки


Dimmable КОЧАН GU10 Lampada LED Светилка 220 V 6w 9w 12w Bombillas LED светлото на рефлекторите Lamparas led Светилки Светлина За Дома Декор Осветлување
Карактеристики : Школка Материјал : Висок Strengh Алуминиум заштеда на Енергија, заштита на животната средина, ниска моќност Ниска топлина генерирање, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење Лесно да се инсталира и работата. Одлично Прозрачна effciency Ниска топлина рејтинг,со што се намалува леќа нарушување Спецификација : База Тип : GU10 Напон : 85-265 V Dimmable или Не : Dimmable : (AC напон 220 V),(Не Dimmable : 85-265 V) светла Боја : Кул Бело 6000-6500 K/Топло Бела 2800-3200 K/Неутрален Бела 4000-4500 K Сертификација : CE&ROHS CRI : >80 Гаранција : 3 Години Пакет : 1 X GU10 LED светлото на рефлекторите

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w, 9w, 12w
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Напон:
85-265V
сертификација:
CE,RoHS
Обликот:
Annular
Просечен Живот (часот):
50000
Бренд Име:
ERANPO
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Зрак Агол(°):
60°
Моќ Толеранција:
5%
База Тип:
GU10
Модел:
gu10 led 220v
Wattage:
gu10 led spotlight 4w 30
Карактеристики:
супер светло gu10 led светлото на рефлекторите
чипови:
led светлото на рефлекторите gu10
Dimmable:
led место светло gu10 dimbare
led светилка:
led таванот место светло gu10
сијалица светлина:
led место светло 220v
Гаранција:
3 Години
место светло:
gu10 led место светло 9w
R

Тие исто така купуваат со овој производ