.

.

Зимски 2017 Европа, сад надворешна трговија детски цртан филм вратоврска појас тигар сирена со долги ракави leisurewear облека пижами

Зимски 2017 Европа, сад надворешна трговија детски цртан филм вратоврска појас тигар сирена со долги ракави leisurewear облека

DEN 550.00
DEN 604.32
-9 %
Количина на стоки

Зимски 2017 Европа, сад надворешна трговија деца 's цртан филм вратоврска појас тигар сирена со долги ракави leisurewear облека пижами
Ние секогаш ќе provice што на најдобар квалитет на производи со resonable цени!
Љубезно ве молиме да изберете големина, во согласност со реалните мерење на вашите Деца 's Фустан!
големина : 90=2 T 100=3 T 110=4 T 120=5 T 130=6 T
Производот Се Покаже
Повеќе Белешки за Корисниците
1. Плаќање
A. Aliexpress поддршка на Виза, Мастеркард, Western Union, и преведување преку банките.
Б. Сите плаќање, мора да се заврши во рок од 7-10 дена по донесување на ред, во спротивно ќе биде затворена од страна на системот.
2. Испорака
A. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-4 работни дена по приемот на плаќање(со исклучок на сабота и недела).
Б. Ние само бродот за достава на адреса што се потврдува и со Зачувам. Пред да платите, ве молиме љубезно ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
В. Ние нема да бидеме одговорни за дополнителните трошоци како што се inport такси, данок, царина, ДДВ , и дека должност може ќе треба да плаќате кога вашите предмети пристигне во вашиот локален области.
D. Објект на локација во Кина. Меѓународни пратката ќе трае подолго време отколку за домашните, и испорака можеби задоцнување бидејќи на курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други неизвесна фактори(празник, настани). Ако не го добиете вашиот пакет на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
3. Врати Се Прифати
А Ако не сте задоволни со нашата објектот, враќање е прифатлив рок од 14 дена по добивањето на тоа.
Б. испорака трошоци на враќање ќе бидат платени од страна на купувачот.
В. По добивање вратени предмети, ние ќе ви вратат на предмети цена.
4. Повратни информации
А Ние сме толку pround на примање многу повеќе пет ѕвездички позитивни повратните информации од нашите клиенти. Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви забелешки по добивањето на тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние гарантираме вашето 100% задоволство.
5. Контакт
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со Trademanager или Порака Cneter или е-Маил, ние ќе ви одговори на вашата порака во 48hrs. Ние и ветуваме дека ние ќе бидеме секогаш решавање на било какви проблеми за вас. Вашето задоволство е наша цел. Благодарение толку многу! И имаат многу убав ден!

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Облека
Материјал:
Ацетат,Микрофибер
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
6224--xuannair
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ткаенина Тип:
Фланелен
Бренд Име:
Berymond
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цртан филм
Име:
девојка бања облека
Големина:
2-7 Years
R

Тие исто така купуваат со овој производ