.

.

BGtomato Т кошула Диви срцето смешно т кошули Креативен дизајн прекрасна tshirt жените Бренд добар квалитет на секојдневен т-маица женски

BGtomato Т кошула Диви срцето смешно т кошули Креативен дизајн прекрасна tshirt жените Бренд добар квалитет на секојдневен т-маица

DEN 374.00
DEN 623.04
-40 %
Количина на стоки


Внимание Ве Молиме :
BGtomato маици се Азиските големина. Тие се помали од Европска големина.
Ве молиме изберете поголема големина на човек.
Ако не сте сигурни на кој големина за да го изберете. Ве молиме да ни остават порака : )
Сите BGtomato маици се 100% исто како picutes.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја купи нашата брендирани производи : )

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Маици
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Модални,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
BGtomato
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
R

Тие исто така купуваат со овој производ