.

.

DHL Бесплатен Превозот ТМ-600 Мулти-функционални ADSL2+ Тестер / ADSL Тестер / ADSL Инсталација и Одржување Алатки

DHL Бесплатен Превозот ТМ-600 Мулти-функционални ADSL2+ Тестер / ADSL Тестер / ADSL Инсталација и Одржување Алатки

DEN 9360.00
Количина на стоки

413 issue #2,
ITU G.413 Issue # 2 До каналот го оценувате 0~1 Mbps Надолу канал го оценувате 0~8 Mbps Нагоре/Надолу слабеењето 0~63.

Број На Модел На:
ТМ-600
Бренд Име:
TRENSBATTER
Објектот:
ADSL2+ / ADSL Тестер
Јазик:
Англиски
R

Тие исто така купуваат со овој производ