.

.

Новороденче Зимски Џемпер Pullover Нова Година Џемпери За Бебе Момчиња Девојчиња Каузална Долг Ракав Деца Деца Џемпери Есен Децата

Новороденче Зимски Џемпер Pullover Нова Година Џемпери За Бебе Момчиња Девојчиња Каузална Долг Ракав Деца Деца Џемпери Есен Децата

DEN 591.00
DEN 844.80
-30 %
Количина на стоки


Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Јака:
О Деколте
Материјал:
Акрилик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Декорација:
Шема
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Бренд Име:
mimixiong
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
82W302
Затворање Тип:
Pullover
Точка име :
2017 Зима Божиќ Бебе Облека Есен Outerwear Новороденче Момчиња
Пол:
бебе унисекс
Големина:
6M, 12M, 18M, 24M
боја:
Морнарица, Црвена, Бела
Достапни за:
Трговија На Големо, Се Меша Цел, Капка Шпедиција, Продажба На Мало
функција 1:
Повик За Новороденче Џемпери Мода Круг Вратот Целосна Ракави Pullovers
Карактеристика 2:
Долг Ракав Бебе Облека Пролет Момчиња Џемпер Бебе Девојки Облека Нови
функција 3:
Есен и Зима и Топло Новороденче Плетени Џемпери Бебе Облека Мека
карактеристика 4:
Новороденото Бебе Момче Девојки Есен, Зима И Топло Outewear Џемпер Грб Бебе
Карактеристика 5:
2017 Нови Доаѓањето на Бебето Девојки и Момчиња Џемпер Новороденче Цртан филм Pullovers
R

Тие исто така купуваат со овој производ