.

.

1.5 -4 Три Менгеме SS304 Нерѓосувачки Челик не ' Рѓосувачки 3-Парче Топката Вентил

1.5 -4 Три Менгеме SS304 Нерѓосувачки Челик не ' Рѓосувачки 3-Парче Топката Вентил

DEN 106.00
DEN 106.08
-0 %
Количина на стоки

Материјал : Титаниум,GR2
1" = 25.4 mm!
Одговара Црево OD : 11mm да 20mm,13mm да 23mm,14mm да 27mm,18mm на 32-милиметри,21mm да 38mm,21mm да 44mm,27mm да 51mm,33mm да 57mm,40mm да 63mm,52mm да 76mm,65mm да 89mm
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

боја:
27mm да 51mm, 21mm да 44mm, 40mm да 63mm, 33mm да 57mm, 65mm да 89mm, 52mm да 76mm, 18mm на 32-милиметри, 21mm да 38mm, 13mm да 23mm, 14mm да 27mm, 11mm да 20mm
Материјал:
Титаниум
R

Тие исто така купуваат со овој производ