.

.

Бесплатен превозот 50pieces/многу Оригинални Нови DS2E-S-DC12V AG232344 DS2E-S-12VDC 8Pin 2A Сигнал Релеи

Бесплатен превозот 50pieces/многу Оригинални Нови DS2E-S-DC12V AG232344 DS2E-S-12VDC 8Pin 2A Сигнал Релеи

DEN 4332.00
DEN 4560.00
-5 %
Количина на стоки


Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка!

Теорија:
Електромагнетни Штафета
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
DS2E-S-12V
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Тип На Единица:
многу (50 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.8kg (1.76lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 6cm (3.94in x 3.94in x 2.36in)
R

Тие исто така купуваат со овој производ