.

.

Torayvino LED ѕид, плафон монтирани 8 10 12 16 инчен туш главата во собата со контрола вентил рака sprayer хром полиран бања Комплет

Torayvino LED ѕид, плафон монтирани 8 10 12 16 инчен туш главата во собата со контрола вентил рака sprayer хром полиран бања

DEN 3376.00
DEN 6619.20
-49 %
Количина на стоки


12440 ТОПЛА ПРОДАДЕ
11962 ТОПЛА ПРОДАДЕ
Карактеристики :
LED туш главата и раката sprayer
LED 3 бои chage со температура
Туш главата големина : 8" и 10" 12" 16"
Материјал : не ' рѓосувачки челик и месинг
Рака туш материјал, ABS пластика
Крај : хром полиран
Лесно да се инсталира и чисти
Доаѓаат со целосна инсталирате додатоци
Доаѓаат со гаранција 2 години

Бренд Име:
Torayvino
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Функција:
led светло
Стил:
Современа
Големина:
10 inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ