.

.

4x компатибилни, Мастило кертриџ одговараат за PGI 2200 PGI-2200 ,одговараат за Canon MAXIFY iB4020 MAXIFY MB5020 MAXIFY MB5320

4x компатибилни, Мастило кертриџ одговараат за PGI 2200 PGI-2200 ,одговараат за Canon MAXIFY iB4020 MAXIFY MB5020 MAXIFY MB5320

DEN 1267.00
DEN 1377.12
-8 %
Количина на стоки


Објектот вклучуваат :
PGI-2200 Б.К. * 1 парчиња
PGI-2200 Ц * 1 парчиња
PGI-2200 M * 1 парчиња
PGI-2200 Y * 1 парчиња
Вкупно 1set ,4 парчиња касети.
Одговараат на модели
Компатибилен со Мастило кертриџ за PGI-2200 XL
[4 COLORS]
Мастило
Полн со специјализирани Пигмент Мастило
Бои
Б.К C M Y , 4 БОИ
Одговараат на касети
pgi-2200xl Б.К.
pgi-2200xl C
pgi-2200xl M
pgi-2200xl Y
Producr карактеристики
висок квалитет,добри перформанси
Одговараат на машина
за Canon MAXIFY Ib4020 MB5320 MB5020
(Северна Америка регион)
* Соодветни машина модели може да не се наведени целосно или ажурирани во времето,
ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
ве молиме обрнете внимание на касети број на модел ,да се обезбеди тоа е исто
модел како вашата оригинална касети.

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
компатибилен за PGI 2200 PGI-2200
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Производот:
компатибилен касети
одговараат на касети:
одговараат за PGI-2200 PGI2200 PGI 2200
одговараат на машина :
Одговараат за MAXIFY iB4020 MAXIFY MB5020 MAXIFY MB5320
чипови:
Со Чипови
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ