.

.

Chanfar 8мм Црна Полу Скапоцен Камен Кристална Топка Хривнија на Восок Кабелот рачно изработени Плетенка Хривнија

Chanfar 8мм Црна Полу Скапоцен Камен Кристална Топка Хривнија на Восок Кабелот рачно изработени Плетенка Хривнија

DEN 135.00
DEN 150.24
-10 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Име : Chanfar 8мм Црна Полу Скапоцен Камен Кристална Топка Хривнија на восок кабелот плетенка Хривнија Материјал : Природни камења Големина : 8 mm монистра, прилагодлива големина Стандард : Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/ Мажи Пакување : Opp вреќа Подарок кутија и торба : Ова производи не дојде со подарок кутија тука за да го нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
TRB143
Бренд Име:
Chanfar
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Големина на монистра:
8мм
Бои:
црна стил
Големина:
adjustable
R

Тие исто така купуваат со овој производ