.

.

Моден Бохемски Племенски Накит Сива Камења Бисери Заврзана Tassel Мода Ѓердани Хривнија сет За Жените, Етничките Ѓердан

Моден Бохемски Племенски Накит Сива Камења Бисери Заврзана Tassel Мода Ѓердани Хривнија сет За Жените, Етничките Ѓердан

DEN 283.00
DEN 479.52
-41 %
Количина на стоки

Совршен сјајна. Одличен квалитет. ОЕМ е добредојден. Парична казна изработка
По продажбата и повратни информации
Вашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување. Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Големи нарачки
Големи купувачи може да контактирате со нас за големи нарачки, ќе им понуди најевтина цена за вас во прв пат
Плаќање
Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
Ако имате потреба да користите други плаќања на,ве молиме слободно да не контактирате по е-пошта или пораки.
Ние ќе испорака на стоката да ви откако пристигна пари
Испорака
Ние препорачуваме превозот метод што се наведени на страната
Се разбира, можете исто така да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние ќе ја цитираше најниска цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,FEDEX,ТНТ, итн за да можете да изберете.
Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.
Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
За Нас
Hongen додаток е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на модата jewelries и додатоци, облека, додатоци и украси. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со брза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, ќе видите многу убави производи.
Сакате да имате добар шопинг тука и имаат пријатен ден!!

Главниот Камен Боја:
сива
Должина:
88cm, 130cm
Бренд Име:
MOODPC
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
2
Обликотшема:
Лице
Pendant Големина:
10
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
2
R

Тие исто така купуваат со овој производ