.

.

1 Buc Топла Продажба Перница Ги Покрие Божиќ Промоција Перница Божиќ Лен Фрли Случај Одмор Дома Троседот Во Спалната Соба Декоративни 2017 Подароци

1 Buc Топла Продажба Перница Ги Покрие Божиќ Промоција Перница Божиќ Лен Фрли Случај Одмор Дома Троседот Во Спалната Соба Декоративни

DEN 142.00
DEN 177.12
-20 %
Количина на стоки


Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C.
Не кајгана.
Не собори сува.
Пегла на обратна, средна температура.
Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
започнете
крајот

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
kalameng
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Божиќ Перница Покрие Перница Случај
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Стил:
Божиќ Декоративни
Име:
Божиќ Перница Покрие Перница Случај
Тип:
Декоративни Pillowcases
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Големина:
45x45cm /18x18inches
Објектот:
Перница Покрие Перница Случај За Божиќ Дома Декор
Точка 2:
божиќ перница покрива
R

Тие исто така купуваат со овој производ