.

.

JUNJARM Вистински Кожа Мажите Чизми Зима и Топло, Сомот Глуждот Чизми за Снег Мажите Чевли Мода Крава Мотоцикл Секојдневен Чизми 36-48

JUNJARM Вистински Кожа Мажите Чизми Зима и Топло, Сомот Глуждот Чизми за Снег Мажите Чевли Мода Крава Мотоцикл Секојдневен

DEN 2006.00
DEN 3648.00
-45 %
Количина на стоки

Kindest и Важни Информации :
Пред да се направи нарачката, треба да бидат внимателни за да се измери вашите стапала
должина (од пета до пети), а потоа треба да се обрне повеќе внимание на нашите
големина на табела. Можете да најдете соодветна големина за вас во нашата големина на табела. Ви благодариме!
Забелешка : големината се мери со раце, тоа ќе имаат 1-3 см
разликата!!!

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Бренд Име:
JUNJARM
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Број На Модел На:
Мажите Чизми
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
објектот стил:
мажите чизми мода
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Сезоната:
Зимски/Есен
Пета Висина:
Станот
Кожа Стил:
Кравја Кожа
Пол:
Мажи
Чевли Тип:
Моден Чизми
боја:
црна браун
Големина:
36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
R

Тие исто така купуваат со овој производ