.

.

жените лето облека за нова кореја мода костуми две-парче бела кошула & широк нозе кратки панталони дама костим дизајн на облека S-XXL

жените лето облека за нова кореја мода костуми две-парче бела кошула & широк нозе кратки панталони дама костим дизајн на облека

DEN 1267.00
DEN 1439.52
-12 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE :
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика. (Ве молиме да не rashly спор поради несоодветна големина.) За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата. Побарување на предмети вратени треба да се стави напред во рок од 7 дена од delievered.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние сме мило да го направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

боја:
кајсија, Жолта и црна, Сина, Црна, Жолта
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
OLONIYA
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Sequined
Број На Модел На:
Сет
Стил:
Слатка
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ