.

.

Windbreaker жените зима мода 2017 windbreaker женски зимски капут жените 2017 KK1671 H

Windbreaker жените зима мода 2017 windbreaker женски зимски капут жените 2017 KK1671 H

DEN 4092.00
DEN 7440.00
-45 %
Количина на стоки


Големина(CM) Биста Должина на Ракав Рамо Половината М 88 120 59 38 78 L 92 121 60 39 82 XL 96 122 61 40 86 2 XL 100 123 62 41 90 3 XL 104 124 62 42 94

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
KK1671
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
EASTQUEEN
Затворање Тип:
Отворете Бод
Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Oxford
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Sashes
windbreaker жени:
зимски мода 2017 windbreaker женски
зимско палто жените 2017:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ