.

.

Преносни Големина Постапува Електронски Пулсот Analgesia Пенкало Тело Болка Акупунктура Игла Пенкало Точка Физиотерапија Масажа Алатки

Преносни Големина Постапува Електронски Пулсот Analgesia Пенкало Тело Болка Акупунктура Игла Пенкало Точка Физиотерапија Масажа

DEN 652.32
Количина на стоки


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Безбедно и без несакани ефект на вашето здравје.
На корисен модел се однесува на пенкало со пулсот форма, која има предности на брз ефект, преносливост и удобен.
Со transcutaneous електрична нервна стимулација за работа принцип, преку 30 секунди на болка поени или acupoint стимулација.
Активирање на природниот одбранбен систем на мозокот и ' рбетниот мозок аналгетик ендорфин - човечкото тело, така што за да се обезбеди ефикасен третман за да се ублажи.
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : бела, розова, зелена, сина
Големина : 13*3cm
Пакет се вклучени :
1 x пулсот analgesia пен
1 x Торба
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

боја:
Бела, Розова, Зелена, Сина
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
U-Бакнеж
Материјал:
ABS & TPR
Број На Модел На:
Пулсот Analgesia Пен
Функција:
Moxibustion, Телото Болка
R

Тие исто така купуваат со овој производ