.

.

VEITHDIA Бренд Моден Дизајнер Унисекс Сонце Очила Поларизирана Слој Огледало очила за сонце Круг Машки Eyewear За Мажи/Жени 6358

VEITHDIA Бренд Моден Дизајнер Унисекс Сонце Очила Поларизирана Слој Огледало очила за сонце Круг Машки Eyewear За Мажи/Жени 6358

DEN 667.00
DEN 1130.40
-41 %
Количина на стоки


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Бренд Име:
Veithdia
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
5.3 cm
Рамка Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
6358
Леќа Висина:
4.9 cm
Стил:
овална
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ