.

.

19 инчи пет жици resistive сите во еден intel dual core i3,i5 i7 сите во еден

19 инчи пет жици resistive сите во еден intel dual core i3,i5 i7 сите во еден

DEN 22800.00
Количина на стоки


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. dual-core Intel J1900 2.41 GHz .
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација :
Модел
TPC-190 C
големина на екранот
AUO 19 инчи
Приказна површина
382.7*307.3 mm
Резолуција
1280*1024
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel NM70 голема брзина индустриски тип
ПРОЦЕСОРОТ
Intel J1900 2.41 GHz
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
SSD
SSD 32 GB
Систем
Windows XP/win7 /win8/linux
LAN
1*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
Сериски Порти
2x COM(2x Rs232)
VGA
1
HDMI
1
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ +70°C
Складирање Temp
-40~ +80°C
Боја
црна/siver
Моќност
100 V-240 V AC
Адаптер
12 V DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
6 кг КГ/set
12 месец
CE,FCC,ROHS
Нарачка Информации :
Дел No :
TPC-190 C
Опис :
19' 450 cd/m2 1280*1024 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel J1900 2.41 GHz
dual-core 2.41 GHz, Resistive touch screen, on-board 2 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , 1 A; Излез : 12 VDC
4 x на Монтирање на Комплет
-Фотографии-
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
TPC-190 Ц
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel J1900 2.41 GHz
Контрастот:
1000
Резолуција:
1280*1024
Осветленоста:
450 cd/m2
IO:
2xCOM,4xUSB,1xLAN,1xVGA,1xHDMI
Складирање:
SSD32 Gb / 2Gb Ram меморија
OS:
Windows 7 /8/XP/Linux
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
R

Тие исто така купуваат со овој производ