.

.

BSP-NPT Адаптер 1/8 Машки NPT да 1/8 Женски BSP Месинг Цевки Вклучите Евра за НАС

BSP-NPT Адаптер 1/8 Машки NPT да 1/8 Женски BSP Месинг Цевки Вклучите Евра за НАС

DEN 143.52
Количина на стоки


BSP-NPT Адаптер 1/8" Машки NPT да 1/8" Женски BSP Месинг Цевки Вклучите Евра за НАС
Материјал : Месинг
Конекција : 1/8" Машки NPT *1/8" Женски bsp

Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
5
Глава Кодот:
Хексагонални
Обликот:
Еднаков
Тип:
Адаптер
врска:
машки женски
Материјал:
Дувачкиот
R

Тие исто така купуваат со овој производ