.

.

Висок Квалитет на Авто AC Компресор За Хонда Одисеја Пилот Акура Ridgeline 3.5 3.7 L L 2007-2014 158334 38810-RGL-A02 38810-RN0-A01

Висок Квалитет на Авто AC Компресор За Хонда Одисеја Пилот Акура Ridgeline 3.5 3.7 L L 2007-2014 158334 38810-RGL-A02 38810-RN0-A01

DEN 6240.00
Количина на стоки


Висок Квалитет на Авто AC Компресор За Хонда За Одисеја За Пилот За Акура За Ridgeline 3.5 3.7 L L 2007-2014 38810-RGL-A02 38810-RN0-A01
FUCTION : АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
ПРИЛОГ : Добро
КВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТ
АКЦИИ : ВО ПАРК
ДЕЛ БРОЈ :
КО 10840 C 158334 38810-RGL-A02
38810-RN0-A01 38810 RGLA02 38810 RN0 A01
447260-6301 447260-6303
КОМПРЕСОР ТИП : 10 SR17 C АВТО A/C Компресор
ГОДИНА : 2007-2014
МАКАРА ДИЈАМЕТАР : 111 MM
НАПОН : 12 V
ЖЛЕБОВИ : 6 PK
ПРИМЕНА :
За Автомобили Хонда Одисеја Од 3,5 L 2008 - 2014 Година
За Автомобили Хонда Пилот 3.5 L 2007 - 2013
За Автомобили Хонда Ridgeline 3.5 L 2007 - 2013
За Автомобили Хонда Акура MDX 3.7 L 2007-2013
За Автомобили Хонда Акура ZDX 3.7 L 2007-2013
Одвоиле од КОПНОТО,КИНА
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу. Кредитна Картичка T/T (Банкарски) Money Bookers Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија -Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Висина:
25inch
Година:
2007-2014
Име На Модел:
G. ЅИД
Објектот Тежина:
8kg
Специјални Функции:
АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
Објектот Должина:
28inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Ширина:
26inch
Примена:
За Хонда Одисеја Пилот Акура Ridgeline 3.5 3.7 L L
Компресор Тип:
10SR17C Автомобил авто ac компресор
макара дијаметар:
MM
Жлебови:
6PK
Дел Број:
КО 10840C 158334 38810-RGL-A02 38810-RN0-A01
Година:
2007-2014
Пакет:
СТАНДАРДЕН ХАРД ХАРТИЈА ПАКЕТ
ОДГОВАРА ЗА:
АВТОМОБИЛ A/C КОМПРЕСОР
испорака:
брза испорака
боја:
Сребро.
R

Тие исто така купуваат со овој производ