.

.

Нови Мали Половината Кеси Мода Појас Торба Мобилен Телефон Торбичка Црна, Сива Пурпурна Мажите Градите Пакет Travel Повик Со Шлиц Џеб Унисекс

Нови Мали Половината Кеси Мода Појас Торба Мобилен Телефон Торбичка Црна, Сива Пурпурна Мажите Градите Пакет Travel Повик Со

DEN 475.00
DEN 931.20
-49 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dxyizu
Објектот Должина:
18cm
Главен Материјал:
Најлон
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Најлон
Рака Пад:
3cm
Број На Модел На:
lop6
R

Тие исто така купуваат со овој производ