.

.

STONERING 2000mah Батеријата за THL W8 W8+ Паметен Андроид мобилен Телефон

STONERING 2000mah Батеријата за THL W8 W8+ Паметен Андроид мобилен Телефон

DEN 249.60
Количина на стоки

Нови 2300mah Батеријата за THL W8 W8+ Паметен Андроид мобилен Телефон бесплатен превозот со следење на број
100% сосема нов Висок квалитет Li-Ion батерија Клетка : Литиум Јонска
Напон : 3.7 V
Капацитет : 2300m Ah
Батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на операторот Пакет Содржина : Батеријата x 1 Buc Компатибилен Со : THL W8 W8+ Паметен мобилен телефон

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Бренд Име:
stonering
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
W8
Тип:
Батеријата
Capaity:
2300mAh
Компатибилен Модел:
THL W8 W8+
R

Тие исто така купуваат со овој производ