.

.

Луксузна Вистинска Кожа Види Бенд за Apple Види iWatch Серија 1 2 3 Рака Cowhide Вистинска Кожа Бенд Хривнија 42mm 38mm

Луксузна Вистинска Кожа Види Бенд за Apple Види iWatch Серија 1 2 3 Рака Cowhide Вистинска Кожа Бенд Хривнија 42mm 38mm

DEN 662.00
DEN 807.36
-18 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
Луксузна Вистинска Кожа Види Бенд за Apple Види i Watch Серија 1 2 3 Рака Cowhide Вистинска Кожа Бенд Хривнија 42mm 38mm
Карактеристики : Одговара за сите верзии на Apple Види Серија 1/2/3 Бенд материјал : вистинска кожа Лесно да се инсталира и отстранете го Направат вашиот носи повеќе удобно совршена замена за врвка за Apple Види Одговара на зглобот големина : 38mm : 5.5"-8.2"(140-210mm)
42mm : 5.9"-8.6"(150-220mm)
Пакет Се Вклучени :
1x Вистинска кожа за на рака (Види Не е вклучена)

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Бренд Име:
DAHASE
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
20cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
метал тока
Број На Модел На:
5 бои-xnp рака
Тип На Објект:
Watchbands
Компатибилен Модел:
За Apple Види Серија 1 2 3
R

Тие исто така купуваат со овој производ