.

.

Цртан филм Chihuahua шема, клуч синџир држачот за жени мажи Вистинска Кожа Нерѓосувачки Челик миленичиња куче автомобил keychain пакет копче прстен торба

Цртан филм Chihuahua шема, клуч синџир држачот за жени мажи Вистинска Кожа Нерѓосувачки Челик миленичиња куче автомобил keychain

DEN 255.00
DEN 463.20
-45 %
Количина на стоки


ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.
ПРЕВОЗОТ : Превозот Опции на руски : Цел помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздухот во Пошта Ред помалку од 5$, ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот Цел повеќе од 5$, ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата нарачка и писмена сте ги одбрале. Понекогаш тоа може да бидат изгубени или доцнење во превозот, па ве молиме контактирајте со нас, прво, ако не го примите цел на време.
ПОВРАТНИ информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Се надеваме дека можете исто така да ни ја даде откако на вашиот објект е примена. За било која причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, ви благодарам!
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
KC039
Бренд Име:
gwwfs
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
клуч на носителот
R

Тие исто така купуваат со овој производ