.

.

2 сет(6 парчиња) 25g Професионална Конкуренција Метал Челик Совет Игла Пикадо Милениче Летови во Собата за Затворен Спортски Натпревар

2 сет(6 парчиња) 25g Професионална Конкуренција Метал Челик Совет Игла Пикадо Милениче Летови во Собата за Затворен Спортски

DEN 767.52
Количина на стоки


2 сет(6 парчиња) 25g Професионална Конкуренција Метал Челик Совет Игла Пикадо Милениче Летови во Собата за Затворен Спортски Натпревар
Опис : Барел тежина : 23g Вкупната тежина : 25g Дијаметар : 9.0 mm Пикадо Барел Материјал : Железо барел Игла Пикадо Материјал : Нерѓосувачки челик
Стрела Вратило/Пол Материјал : Алуминиум
Вкупна Должина : 161mm (со лет)
Со продаваат на мало кутија случај
Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од околу 1mm.
Пакетот вклучува : 3x Злато пикадо 3 X Црвено пикадо 1 X воденички камен

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Игла Пикадо
Тип:
Пикадо
Бренд Име:
МАК
барел тежина:
23g
Вкупната Тежина:
25g
Дијаметар:
9.0 mm
Пикадо Барел Материјал:
Железо барел
Игла Пикадо Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стрела Вратило/Пол Материјал:
Алуминиум
вкупна должина:
161mm (со лет)
R

Тие исто така купуваат со овој производ