.

.

Жените Baggy Лен Панталони Лабава Секојдневен Панталони Памук & Лен Солидна Боја Дами Bloomers Elasitc Половината

Жените Baggy Лен Панталони Лабава Секојдневен Панталони Памук & Лен Солидна Боја Дами Bloomers Elasitc Половината

DEN 1542.00
DEN 1694.40
-9 %
Количина на стоки


Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Лен,Памук
Бренд Име:
LOLLINPOPPIN
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Тип:
Средината
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
ZJW18032266
Должина:
Full Length
Пред Стил:
Pleated
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ