.

.

Ernie Топката Slinky Никел Рана Бас Гитара Жици, Со Висок Квалитет 2835 2832 2834 2831

Ernie Топката Slinky Никел Рана Бас Гитара Жици, Со Висок Квалитет 2835 2832 2834 2831

DEN 1343.52
Количина на стоки


Тип:
стрингови
Број На Модел На:
2835 2832 2834 2831
R

Тие исто така купуваат со овој производ