.

.

Оригиналниот Perixx 501 Жичен Мини touch pad мулти-допир Plug and play допир подлога За бизнис индустриски

Оригиналниот Perixx 501 Жичен Мини touch pad мулти-допир Plug and play допир подлога За бизнис индустриски

DEN 1537.00
DEN 1727.52
-11 %
Количина на стоки


Пакет:
Yes
Бруто тежина:
75G
Број На Модел На:
501
Рака Ориентација:
Двете Раце
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Жичен
Примена:
Десктоп,За Домашна Употреба,Лаптоп
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ