.

.

2.5 D 9H Екран Заштитник Калено Стакло Филм Ултра Тенок Пред Екранот Заштитна За Apple iPhone7 плус 5.5 инчен Случај 8 плус x 7

2.5 D 9H Екран Заштитник Калено Стакло Филм Ултра Тенок Пред Екранот Заштитна За Apple iPhone7 плус 5.5 инчен Случај 8 плус x

DEN 166.00
DEN 210.24
-21 %
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 9 H Екран Заштитник Калено Стакло Филм Ултра Тенок Пред Екранот Заштитна За Apple i Phone7 плус 5.5 инчен Случај 8 плус x 7

Материјал:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 плус
дизајн:
Транспарентна
Големина:
for ihone aifon Bag estuche ipohne iphon Back carcaso iPhone ipone
Карактеристики:
за aifone aifon случај прекрасна aifon iPhone coque став iphine ipone
Употреба:
за iPhone на Apple школка capa iohone iphine balr Симпатична iPhone aiphon
Обликот:
за iPhone ipone carcaso estojo iphine ihone случај etui aphon aifon
Најчестиот Вид:
за aphon Apple capinha kryty ihpone ihone hoesje csse aifon iphoe
Оригинал или Не:
за Apple iphone ph0ne Мобилни pone Големите 1 buc случај канал на Мобилен
Тип:
за aifone aifon случај прекрасна aifon iPhone coque став iphine ipone
R

Тие исто така купуваат со овој производ