.

.

Д-р Велосипед за Деца Велосипед Кабел за Заклучување Силикони Површината Челик Жица Анти-кражба Велосипед Брави Симпатична Дизајн за деца Велосипед Додатоци

Д-р Велосипед за Деца Велосипед Кабел за Заклучување Силикони Површината Челик Жица Анти-кражба Велосипед Брави Симпатична Дизајн

DEN 510.00
DEN 599.52
-15 %
Количина на стоки


DRBIKE детски Велосипед Кабел за Заклучување Силикони Површината Челик Жица Анти-кражба Велосипед Брави Симпатична Дизајн за деца Велосипед Додатоци
3 бои и 2 големини , 6 options деца заклучување !
Карактеристики :
1. ЦРВЕНА / ЗЕЛЕНА / ЖОЛТА - 3 боја опции
2. 45см & 58cm - секоја боја има 2 size опции
3. Направени од не-токсични материјали , погоден за деца' велосипед.
4. Цврсто заклучени security кодот
5.Мала тежина и лесен за инсталација

Големина:
10*450mm/10*580mm
Материјал:
Челик
Тип:
кабел за заклучување
Бренд Име:
Д-Р Велосипед
боја:
Црвена/Зелена/жолта
Тежина:
130g
R

Тие исто така купуваат со овој производ