.

.

NKF 14CT 11CT Смета и Печат се Врати од Божиќ Крстот Бод колекции за Домашна Декорација F531

NKF 14CT 11CT Смета и Печат се Врати од Божиќ Крстот Бод колекции за Домашна Декорација F531

DEN 653.00
DEN 1555.20
-58 %
Количина на стоки


• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.
Она што е КТ?
КТ значи бројот на мрежи по инч. Со насоките на "Чесност прво, Клиент основно", ние ќе континуирано подобрување на нашите производи " квалитет со нашите високо сеопфатна квалитет и искуство.
• 21-ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.
2) Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни остави позитивен фидбек. Ве молиме љубезно остатокот увери.
• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.
5) (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
• Добар сјај, не-исчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.
• Сосема нов крст бод колекции. Но 11 CT е подобро за очи и полесно да се везови.
Нашата служба за корисници е подготвен да ви помогне во секое време. Сите фотографии се прикажани за да ви се 100% земаат во вид и за повикување само.
• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби. Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот, интегрирани со дизајнирање, истражување и развој, производство и продажба. 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод, 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Pls дозволете можни разлики помеѓу производите и фотографии.
3) Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми.
• Ние нудиме 30% -300% екстра теми за секој производ.
2) Ова е DIY колекции, треба да везови себе
3) Не надвор рамка
4) (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
Pls ни даде 5 ѕвезди
1) успехот зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас. На пример, 11 CT смета значи постојат 11 ребра во еден инч ткаенина, 14 CT значи постојат 14 мрежи во еден инч ткаенина.
• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) . Ние ќе ви ја испратиме стоката за вас во рок од 7 работни дена.
6) 14 CT смета за производот и 11 CT смета производ се unprinted ткаенина производи
7) 14 CT печат производ и 11 CT печат производ се печатени ткаенини производи
8) моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени и 14-КАРАТНО печатени), печат ткаенина е растворливи во вода, па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан. Ние сме фабрика, постојат многу нарачки и производи се рачно изработени.
Како да се избере?
Истиот дизајн на големината на 14 CT е помала од 11 CT, на пример, Има 100*100 на мрежите во структурата :
14 CT ткаенина, големината на сликата е about18*18cm
11 CT ткаенина, големината на сликата е about23*23cm
Истата слика, цената на 14 CT е поевтина од 11 CT.
• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.
1) ве Молиме љубезно не дојде со нас. Ние треба време за да се произведе стока, еден по еден да се обезбеди квалитет за вас. Ние и ветуваме на сите производи се качил преку строга тестирање пред превозот.
10) Слики и опис за повикување само, ве молиме во вид преовладува.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
NKF Игла Кунг Фу
Шаблон Тип:
Сценско
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
F531
Име:
Враќање од Божиќ
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 14CT:
54*43 СМ
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 11CT:
69*54 CM
боја:
45 бои
Бода:
47518 Бода
НАЗАД БОД:
1533 Бода
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена
R

Тие исто така купуваат со овој производ