.

.

Романтични Златна боја Мода Обетки Накит Жените Обетки девојки шарм cz кристал лист pendant earring најдобри љубов подарок

Романтични Златна боја Мода Обетки Накит Жените Обетки девојки шарм cz кристал лист pendant earring најдобри љубов подарок

DEN 216.00
Количина на стоки

Компанијата Alibaba Webesite : Романтични Златна боја Мода Обетки Накит Жените Обетки девојки шарм cz кристал лист pendant earring најдобри љубов подарок
Напомена :
Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)
Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)
Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Основни Информации :
Материјал : животна средина-пријателски материјал месинг
Platting : 24 K Злато Позлата
Дизајн : модни дизајни, професионален дизајн производство тим
Цена : големи попусти за продажба на големо купувачот
Квалитет : со врвен квалитет, дебели златни, гаранција 2 години под нормална средина,
Пример : на Клиентите примерок е добредојден
Пакет : внатрешен-еден компјутер во една OPP вреќа надворешно - пластични меур хартија и стандардна извоз картон
За Превозот :
Shippment : DHL / Федекс / UPS/ Според вашите барања
Превозот време : 3-7 дена зависи од express компанија
Товарни : Според својата цел. Ние ќе го избере најдобар начин да се брод стоки
Забелешки :
1. Моден стил и постојат многу модерен дизајн за вас проверка
2. Краток олово време : само треба 1-3 дена за да се подготват.
3. Време на испорака : 1-3 дена
4. Може да го направи тоа во други бои
5. Совршен услуги на клиентите : се Гарантира вашиот интерес
Се врати и политика за Наплата
Ние ќе ги провери сите стоки внимателно пред превозот да бидете сигурни дека сите производи се во совршена.
Некои кревка jewelries може да се скршени, бидејќи на превозот.
Ако сте примиле производи уништени, pls контактирајте со нас. Тоа ќе се јавите назад и брод повторно ако оштетената КОЛИЧИНА е голема.
Инаку, ние може да се направи се за вас наредниот пат. Сите проблеми ќе бидат решени заедно.
Ние нема да помине долар. Вашиот задоволителен е наша должност. Имаме страсни и одговорен тим да работи за вас.
Advantanges :
1.Electroplating дебелина
2.Гаранција две години против боја бледнее
3.Акции за многу стилови и големини
4.Бои : 14k-22 K злато бои, бело злато, CC боја, Розово злато, две-тонови на бојата, боја на дијаманти
5.Повеќе количини, повеќе попусти
6.Брза Испорака
7.Снабдување на мостри за проверка на
8.ОЕМ е достапна
9.Сите големини и сите стилови се достапни
Накит Одржување Избегнат Овие Услови

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
20030550
Пол:
Жените
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Романтични Златна боја Мода Обетки Накит Жените Обетки девојки
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ