.

.

Повик Лошо Куче Полицијата Линија До Боксер Перница Уметност 3D Печатење Т-маица Памук Унисекс Tee Кошули Homme Лабава Блузи лошо симпатична боксер куче

Повик Лошо Куче Полицијата Линија До Боксер Перница Уметност 3D Печатење Т-маица Памук Унисекс Tee Кошули Homme Лабава Блузи

DEN 564.00
Количина на стоки

мажите и жените на сите да носат(унисекс)
Ве молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор. Ве молиме овозможи за малку разлики. 1 CM=0.393 Инч. ако не сте Азија , подобро би ги одберат една или две поголеми димензии,ви благодарам.

Големина:
Asia S, Asia M, Asia L, Asia XL, Asia XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
waidx
Маскирани:
No
Стил:
Англија Стил
R

Тие исто така купуваат со овој производ