.

.

Злато-Боја Капка Pendant Ѓердан Earring За Жените Накит Сетови Кубни Кристал Годишнината Ѓердани Обетки Подароци 18inch B3417

Злато-Боја Капка Pendant Ѓердан Earring За Жените Накит Сетови Кубни Кристал Годишнината Ѓердани Обетки Подароци 18inch B3417

DEN 469.00
DEN 919.68
-49 %
Количина на стоки

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Злато-Боја Капка Pendant Ѓердан Earring За Жените Накит Сетови Кубни Кристал Годишнината Ѓердани Обетки Подароци 18inch B3417 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Нашите главни производи природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
B3417
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит сет
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метал:
бакарни легури
боја:
Сребрена боја,Боја на Злато
Големина На Pendant & Обетки:
За 10мм & 10мм
Пол:
Жените Дама Девојки Пријатели
Вклучувајќи:
обетки ѓердан
Подарок за:
Пријатели,Љубовници,Семејство,Денот на Вљубените,Роденден
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Божиќ Подароци,Партија
R

Тие исто така купуваат со овој производ