.

.

FLOVEME Паричникот Случај за Samsung Galaxy Note 8 Кожа Картичка Капакот на Држачот За Samsung Galaxy Note 8 Паричникот Случај Coque

FLOVEME Паричникот Случај за Samsung Galaxy Note 8 Кожа Картичка Капакот на Држачот За Samsung Galaxy Note 8 Паричникот Случај

DEN 619.00
DEN 1031.04
-40 %
Количина на стоки

FLOVEME Паричникот Случај за Samsung Galaxy Note 8 Кожа Картичка Капакот на Држачот За Samsung Galaxy Note 8 Паричникот Случај Coque Продажба Поени>> [Compatiable Модел на Телефон] : За Samsung Galaxy Note 8 [Материјал] : Висок Квалитет на СТП Кожа [Боја] : Кафеава, црвена, црна, сина,сива ,се зголеми црвено [Стил] : Ретро Класичен Одмор Мултифункционален СТП Кожа Флип Карта Носителот Случај [Функција 1] : Мулти Карта Сопствениците+Отстранлив Капак +360 Полно Тело, Заштитна [Функција 2] : Ретро Висок Квалитет на СТП Кожа+Застане на Функцијата+Фото Рамка [Функција] : Пропадна-отпорни+Shockproof+Нечистотија-отпорни+Анти Падне Капка превозот поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !! Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме

Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
Case For Samsung Galaxy Note 8
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Мулти Карта Сопствениците + Ретро Класичен Стил + Стојат Функција
Бренд Име:
Floveme
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
SKU:
90389
Микс Боја / Капка Превозот:
Поддршка
боја:
Кафеава, црвена, црна, сина, сива, црвена роза
Функција:
Нечистотија-отпор, shockproof, целосна заштита
Компатибилен Модел На Телефон:
За Samsung Galaxy Note 8
функција 1:
Мулти Карта Сопствениците+Отстранлив Капак +360 Полно Тело, Заштитни
Карактеристика 2:
Ретро Висок Квалитет на СТП Кожа+Застане на Функцијата+Фото Рамка
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Производот:
Ретро Класичен Одмор Мултифункционален СТП Кожа Флип Држачот на Случај
R

Тие исто така купуваат со овој производ