.

.

JAKONGO Златна Боја Овална чисто Стакло Конектори за Накит Одлуки Хривнија Наоди Додатоци DIY Занает 24x12mm 6pcs/многу

JAKONGO Златна Боја Овална чисто Стакло Конектори за Накит Одлуки Хривнија Наоди Додатоци DIY Занает 24x12mm 6pcs/многу

DEN 171.00
DEN 201.12
-15 %
Количина на стоки


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Боја Како На Сликата Количини 6 компјутери Големина 24x12mm Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
Конектори за изработка на Ѓердан
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Тежина:
1.1g
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
2.4cm
Производ Карактеристики:
конектор
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAKONGO
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
1.2cm
Големина:
24x12mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ