.

.

Нови 3мм-28mm Цевка Цевка Секачи Тешки Намалувања Бакар Месинг Алуминиум Пластични Цевки

Нови 3мм-28mm Цевка Цевка Секачи Тешки Намалувања Бакар Месинг Алуминиум Пластични Цевки

DEN 244.32
Количина на стоки

Спецификација :
Цевки Машина 1/8" да 1-1/8" (3-28mm)
Минува низ бакар, месинг, алуминиум, тенок-ѕидот челик, и пластика
Голем билатерален knob за прецизно прилагодување на сечење притисок
Линискиот водич ролки се обезбеди плоштад прекини, дури и ако блиску да се разгореа цевка крајот
Стигнале reamer ножот за Deburring
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиумски
Боја : Црвена
Answer : ___________________________ Note :
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!!
Пакетот вклучува :
1 x Мини Цевка Цевка Машина

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Мини Клешти
Примена:
Сечење
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
,
Број На Модел На:
GJ0530-01
боја:
Црвена+Црна
Материјал:
Легура
Количина:
1pc
Тежина:
170g
R

Тие исто така купуваат со овој производ