.

.

Ахмед Бохемски Претерани Лист Памук, Волна Мулти - слој Блок Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Колиер Femme

Ахмед Бохемски Претерани Лист Памук, Волна Мулти - слој Блок Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Колиер Femme

DEN 180.00
DEN 225.12
-20 %
Количина на стоки


Бренд Име:
ahmed
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
НП-45
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
боја:
слика
Материјал:
Памук
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Пакет:
Opp Кеси
Акции:
Во акции на објектот
Стил:
Тренди Романтична Бохемија
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Pendant
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX..
R

Тие исто така купуваат со овој производ