.

.

10/20/50/80pcs PP 12.1 mm DIY Кармин Цевка Празни Козметички Пакување за Chapstick Пластични Lip Balm Сад Усна Руж Шишиња

10/20/50/80pcs PP 12.1 mm DIY Кармин Цевка Празни Козметички Пакување за Chapstick Пластични Lip Balm Сад Усна Руж Шишиња

DEN 1072.00
DEN 1165.44
-8 %
Количина на стоки


12.1 mm Сини Круг Празни Пластични Усна Сјај Сад Кармин Шише Цевка Школка
Детали за производот :
1. Материјал : ПП
2. Надворешниот Големина : W : 24mm
H : 71.5mm
3. Боја : Сина
Производ фотографии :
Answer : ___________________________ Note :
1. Не користете топла вода за да disinfect!
2. Не користете алкохол потопување да disinfect!
3. Овој кармин цевка може да не бидат директно со топла кармин материјал, треба да се поклопува со дијаметар од 12.1 mm мувла фил, ставете ја користите. Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

Спецификации:
10pcs, 20pcs, 50pcs, 80pcs
Материјал:
PP
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
LY0013
Големина:
12.1mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ