.

.

2.5 инчен USB 3.0 USB 3.1 Тип-C SATA Hd Кутија SSD HDD Хард Диск Надворешни HDD Куќиште Транспарентен Случај Алатка за Слободни

2.5 инчен USB 3.0 USB 3.1 Тип-C SATA Hd Кутија SSD HDD Хард Диск Надворешни HDD Куќиште Транспарентен Случај Алатка за Слободни

DEN 337.00
DEN 421.92
-20 %
Количина на стоки

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.18"
Тежина : околу 100g
Поддржан систем : Windows 2000 / XP/ 7/ 8/ 10 / Mac 9. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Време На Испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Спецификација - USB 3. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.0
Поддржан Капацитет : 2 TB
Индикатор Светлото : Сина
Поддржани ОПЕРАТИВНИ системи : Windows 2000/7/8/10, Mac OS 9. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.5 инчен Транспарентен Тип-C до SATA Надворешни HDD SDD Куќиште Случај
Материјал : ABS висока цврстина на КОМПЈУТЕР материјал
Боја : бела транспарентна
Поддржани хард диск големина : 2,5-инчен SATA интерфејс хард диск (SSD HDD)
Излезен интерфејс : Тип-В
Поддржан капацитет : 2 TB
Производ индикатор : сина
Димензии : 140 X 80 X 30мм/5. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.1 и над/ Linux
1 X USB Кабел
1 X HDD Кутија
1 X Сандак
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0 HDD случај :
Материјал : ABS + PC Пластика
Боја : Транспарентна
Поддржани HDD : 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.1 или поголема, Linux Спецификации - USB3. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.5 инчен SATA
Излезна Порта : USB3. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.1 Тип-c HDD случај :
Име на производ : 2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Поддршка На Хард Диск Капацитет:
2TB(HDD не се вклучуваат)
Случај Материјал:
Пластични
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Големина:
2.5
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
Тип C USB 3.0 HDD случај
Надворешен Интерфејс:
USB
Пакет:
No
Број На Модел На:
150780/156964
Производи Статус:
Акции
HDD Куќиште случај:
Транспарентна
USB 3.0 SATA Hd Кутија употреба:
За 2.5 инчен HDD SSD
Поддржан од оперативниот СИСТЕМ:
USB кабел тип:
usb 3.0 кабел
R

Тие исто така купуваат со овој производ