.

.

Деца Lycra Се Нурне Кожата Основните Wetsuit Момчиња И Девојки Лето Сончање На Плажа Кратко Sleeve Нуркање Костум Едно Парче Surf Пливачки Костум

Деца Lycra Се Нурне Кожата Основните Wetsuit Момчиња И Девојки Лето Сончање На Плажа Кратко Sleeve Нуркање Костум Едно Парче

DEN 914.00
DEN 1306.08
-30 %
Количина на стоки


Децата се Нурне Кожата Материјал : Lycra Големина Водич :
Децата Wetsuit Големина Водич : Големина Висина(cm) Тежина(kg) Возраст(год.) XS(2#) 95-105 10-20 2-4 S(4#) 105-115 20-25 4-6 M(6#) 115-125 25-30 6-8 L(8#) 125-135 30-35 8-10 XL(10#) 135-145 35-40 10-12 2 XL(12#) 145-155 40-45 12-14
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Број На Модел На:
s021
Пол:
Момчиња
Материјал:
Најлон,Neoprene
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SEAC
Шаблон Тип:
Печати
R

Тие исто така купуваат со овој производ