.

.

Sterling Silver S925 Парична Казна Накит Едноставна Прстени За Жените Цвет Опал Diamant Невеста, Свадба Ангажман Прстен Висок Квалитет Anillos

Sterling Silver S925 Парична Казна Накит Едноставна Прстени За Жените Цвет Опал Diamant Невеста, Свадба Ангажман Прстен Висок

DEN 430.00
DEN 661.44
-35 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Сертификат Број:
свадба прстени
Обликотшема:
Цвет
Sterling Silver S925:
Парична Казна Накит
едноставен прстен:
прстени за жени
Обликот:
Цвет
опал:
diamant
Невеста, Свадба Накит:
ангажирање прстен
Висок квалитет:
Anillos
Bague:
Bijouterie
Гроздобер:
прстен
Шарм:
единствена
Juwelen:
Пад на превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ