.

.

Гума дрво овошје фах купување креативни дома стоковна нови оригинални еден нов извоз садови бутик трговија на големо

Гума дрво овошје фах купување креативни дома стоковна нови оригинални еден нов извоз садови бутик трговија на големо

DEN 1895.52
Количина на стоки


боја:
Светло Жолта
Плоча Тип:
Чинија Супа
Материјал:
Дрво
Техника:
Handpainted
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
O
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Пигмент:
Суровини и дрво боја
Дали постои патент:
No
Карактер:
Оценка
woodiness:
гума дрво
Трговија атрибути:
Оригиналниот странски цел
Дијаметар:
Дневник боја 35*35*8.5 cm
Форма:
Плоштад
За сцена:
compote
Дали за увоз:
no
R

Тие исто така купуваат со овој производ