.

.

8мм Злато Купола Волфрам прстен парична Казна Сребро Пломба Свадба Бенд Прстен на ВРВОТ Накит Бесплатен Превозот

8мм Злато Купола Волфрам прстен парична Казна Сребро Пломба Свадба Бенд Прстен на ВРВОТ Накит Бесплатен Превозот

DEN 911.52
Количина на стоки


8мм 18k Злато Купола Волфрам прстен парична Казна Сребро Пломба Свадба Бенд Прстен на ВРВОТ Накит
Pls внимателно да се избере вистинската големина според детални големина на табелата во описот да ги избегне проблемот на враќање и замена.
************************************************************************************************************
Враќање & Наплата
Ве молиме прочитајте ставка опис и проверка на слики внимателно пред да го купат.
Враќање или повраток е достапна ако објектот DOA или има грешка за објект опис предизвикува објект да не фитинг вашата потреба. Во такви случаи, продавачот плаќа за сите поврзани со превозот цена, ако ги има.
Враќа се исто така прифатливо ако купувачот купи оваа страна грешка и објектот се уште се во добра состојба за reselling. Купувачот е одговорен за сите поврзани со превозот цена.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и да го врати во рок од 30 дена од денот сте го добиле на објектот.
Повратни информации
Вашиот пет-ѕвезда позитивни повратни информации е високо ценет во рок од 30 дена по цел завршување ако ви се допаѓа нашата предмети. Ако имате било какви проблеми со објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине ни природни или негативни повратни информации и ние ќе ви понуди задоволување решение.
Контактирајте Со Нас
Ве молиме контактирајте со нас преку писмо или оставање на пораки на Aliexpress. Вториот начин, може да се користат Whats App дека е ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА 15610647003. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 деловни часа.
SKU# :
големина 6 MC.ZJ.102-А испорака Тежина : 3oz нето : 1.82 оз
големина 6.5 MC.ZJ.102-Б испорака Тежина : 3oz нето : 1.82 оз
големина 7 MC.ZJ.102-C испорака Тежина : 3oz нето : 1.82 оз
големина 7.5 MC.ZJ.102-D испорака Тежина : 3oz нето : 1.82 оз
size 8 MC.ZJ.102-E испорака Тежина : 3oz нето : 1.82 оз
големина 8.5 MC.ZJ.102-F испорака Тежина : 3oz нето : 1.83 оз
големина 9 MC.ZJ.102-G испорака Тежина : 3oz нето : 1.83 оз
големина 9.5 MC.ZJ.102-H испорака Тежина : 3oz нето : 1.84 оз
големина 10 MC.ZJ.102-јас испорака Тежина : 3oz нето : 1.84 оз
големина 10.5 MC.ZJ.102-J испорака Тежина : 3oz нето : 1.85 оз
големина 11 MC.ZJ.102-К испорака Тежина : 3oz нето : 1.85 оз
големина 11.5 MC.ZJ.102-L испорака Тежина : 3oz нето : 1.86 оз
size 12 MC.ZJ.102-M испорака Тежина : 3oz нето : 1.86 оз
големина 12.5 MC.ZJ.102-N испорака Тежина : 3oz нето : 1.86 оз
големина на 13 MC.ZJ.102-О испорака Тежина : 3oz нето : 1.86 оз

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MC.ZJ.165
Стил:
Тренди
Бренд Име:
На ВРВ
Пол:
Мажи
Метали Тип:
волфрам
Површината Ширина:
8мм
Повод:
Свадба
Материјал:
волфрам прстен
R

Тие исто така купуваат со овој производ