.

.

MYLB-1/2BSP Женски 90 степени од не ' Рѓосувачки Челик Еднакви Лактот Цевка Фитинг

MYLB-1/2BSP Женски 90 степени од не ' Рѓосувачки Челик Еднакви Лактот Цевка Фитинг

DEN 102.00
DEN 107.04
-5 %
Количина на стоки

100% Сосема Нов!
Трајни изградба, на 90 степен лактот стил, еднакви женски тема дизајн, итн. Може да се користи за да се поврзете различни цевки, како што се воздухот цевка, гориво цевка, водовод, итн
Име На Производ : Лактот Фитинг
Главната Боја : Сребро На Ѕвонење
Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик
Вкупната Големина : 40mm x 40mm x 27mm/1.6 инчен x 1.6 инчен x 1inch (L*W*T)
Тема Големина : (Женски) 1/2 BSP 1/2 BSP
Тежина : 68g;
Пакет Содржина : 1 x Лактот Фитинг;
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
100% Сосема Нов!
Трајни изградба, на 90 степен лактот стил, еднакви женски тема дизајн, итн. Може да се користи за да се поврзете различни цевки, како што се воздухот цевка, гориво цевка, водовод, итн

Бренд Име:
ACAMPTAR
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
Како што е прикажано
Тип:
Како што е прикажано
врска:
Како што е прикажано
Глава Кодот:
Како што е прикажано
Обликот:
Како што е прикажано
Техника:
Како што е прикажано
R

Тие исто така купуваат со овој производ